Zayıf Akım Kabloları
Kurumsal
Baran Kablo
Ürünlerimiz
İmalat & Pazarlama
Kalite & Inovasyon
Sertifikalarımız
İnsan Kaynakları
Bizimle Çalışmak İster misiniz?
İletişim
Ulaşım
   
 

              

 

 

     
 
       Ana Sayfa   /   Kurumsal  /  Firma Profili
     Baran Kablo, İstanbul Sultanbeyli bölgesinde 4000 M2 kapalı üretim tesisi ile 
  • Beyaz eşya üreticileri,
  • Küçük ev aletleri üreticileri,
  • Isıtıcı ve Soğutucu eşya üreticileri,
  • Kahverengi eşya üreticileri ,
  • Telekominikasyon firmaları ve Aydınlatma endüstrisine Kablo üretimi  ve
  • kablo gruplamaları konusunda hizmet vermektedir.

KURUMSAL KİMLİK

Firma Profili
Misyon
Vizyon
Referanslar
 

Firmamız  ISO 9001: 2008  kalite yönetim sistemi gerekliliklerine uygun, kaliteli ürün üretimi temel prensibi ile sektöründe büyümekte olan bir firmadır.Bu anlayış ile bünyemizde üretimini yaptığımız  kablolarda TÜV Rheinland  kurumundan onaylı ürün belgelendirmelerine sahibiz. Ürünlerimizin tümü ayrıca REACH ve RoHS regülasyonlarının gerekliliklerini sağlayan ürünlerdir.

                 Baran Kablo yüksek kalite standartlarını ve güvenilir teslim sürelerini, tüm departmanlardaki iyi eğitimli ve tecrübeli uzman kadrosu ile sağlamaktadır. Her alanda sürekli iyileştirmeye olan inancımız sayesinde ürün ve proseslerimizi devamlı geliştirilmekte ve bu da müşterilerimize yeni ürün ve fiyat iyileştirmeleri olarak yansımaktadır.

Tecrübelerimizi ürün yelpazemize aktararak müşterilerimize ihtiyaçlarının ötesinde hizmet veren Baran Kablo, müşteri memnuniyetine ve günün ihtiyaçlarına göre müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi görev kabul etmiş, sektörünün öncüleri arasında yer almıştır.
                Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla; uzun dönemli, karşılıklı fayda esasına dayanan; adil, etik, ve bütünleşik, ilişkiler kurma inancı ile mutlak başarıların sürekli olacağının bilinci ile çalışmalarımızı  yönlendirmekteyiz.

Bu prensipler firmamıza yol göstericilik etmekte, ve firma üretim  politikamızı tanımlamaktadır. Pazarda başarının garantilenmesi, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve toplumla etkin ilişkilerin inşası aracılığı ile sağlanacaktır.

 

KURUMSAL ÜRÜNLERİMİZ İLETİŞİM
Firma Profili Kablolar İletişim Bilgileri
Misyon Kablo Gruplama İstek - Bilgi Formu
Vizyon Spiral Kablolar Kroki
Referanslar Aydınlatma
    Socet & Konnektörler    
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
                                    Web Sitesinin Tüm Hakları Baran Kablo Ltd. Şti. Firmasına Aittir. Copyriht  © 2014